ЄС надає 1500 грантів українським виробниках на просування своїх товарів у Європі


22:0824.02.2023

Європейський Союз надасть 1500 грантів для українського малого та середнього бізнесу у рамках програми “Єдиний ринок”. Гроші підуть для налагодження бізнес-зв’язків з партнерами з Євросоюзу, зокрема для участі у виставках.

Про це повідомляє пресслужба міністерства економіки з посиланням на підсумки зустрічі міністерки Юлії Свириденко з єврокомісаром з питань внутрішнього ринку Тьєррі Бретоном.

Також 430 грантів призначено для молодих українських підприємців, які бажають вивчати досвід ведення такого самого бізнесу в ЄС.

Повідомлення про подання заявок на ці гранти буде розміщено на порталі програми ЄС “Єдиний ринок” наступного тижня.

Україна підписала угоду про участь у програмі “Єдиний ринок” на початку лютого під час візиту до Києва президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн.

“Єдиний ринок” – це програма фінансової підтримки ЄС із бюджетом 4,2 млрд євро, розрахована на сім років до 2027 року.

Програма спрощує доступ до європейських ринків, спрямована на створення сприятливого бізнес-середовища, розвиток бізнесу, забезпечення конкурентоспроможності та стійкості компаній та цілих секторів економіки.

Також програма допомагає розвитку підприємництва, включаючи схеми менторства. Учасники програми можуть приєднатися до Європейської мережі підприємств (EEN), програми “Еразмус” для молодих підприємців, спільних кластерних ініціатив.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'ЄС надає 1500 грантів українським виробниках на просування своїх товарів у Європі' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube