Рада підтримала секторальні санкції проти всіх російських банків на 50 років


15:1123.02.2023

Як повідомляло Інше ТВ, 22 лютого президент Володимир Зеленський вніс до ВРУ постанову про затвердження рішення РНБО застосувати секторальні економічні санкції до фінансових установ Росії.

Сьогодні, 23 лютого, Верховна Рада підтримала рішення Ради національної безпеки та оборони про запровадження секторальних санкцій проти російського фінансового сектору.

Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк у Telegram, пише «ЛіГА.Новини».

“За” проголосували 325 народних депутатів.

У рішенні РНБО  повідомляється, що Україна застосовує на 50 років санкції до всіх банків Росії (зокрема Центрального банку), всіх небанківських кредитних організацій, операторів платіжних систем, професійних учасників фондового ринку, страхових компаній, інвестиційних фондів та інших установ, що надають фінансові послуги.

Санкції забороняють операції з активами цих компаній, будь-які ділові відносини та контракти, придбання цінних паперів тощо.

РНБО також наказала анулювати реєстрацію російських платіжних систем.

Відповідно до закону України “Про санкції”, рішення про введення секторальних санкцій ухвалюється РНБО, вводиться в дію указом президента України, затверджується протягом 48 годин з дня ухвалення указу постановою Верховної Ради та є обов’язковим до виконання.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Рада підтримала секторальні санкції проти всіх російських банків на 50 років' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube