Більша частина з 1000 найбільших рекламодавців Twitter припинили витрачати кошти на платформу


14:5912.02.2023

Більше половини з 1000 найбільших рекламодавців Twitter у вересні перестали витрачати кошти на платформу у перші тижні січня, передає УНН з посиланням на CNN.

Згідно з інформацією наданою компанією Pathmatics, що займається аналізом цифрового маркетингу, більша частина з 1000 найбільших рекламодавців Twitter у вересні перестали витрачати кошти на платформу в перші тижні січня. Це є яскравою ознакою того, наскільки масштабним був відтік рекламодавців після придбання компанії Ілоном Маском.

Близько 625 з 1000 найбільших рекламодавців Twitter, включаючи такі великі бренди, як Coca-Cola, Unilever, Jeep, Wells Fargo та Merck, відмовилися від реклами станом на січень.

Наприклад, компанія Wells Fargo заявила, що “зупинила розміщення платної реклами у Twitter”, але продовжує використовувати його як соціальний канал для взаємодії з клієнтами.

В результаті цього щомісячний дохід від 1000 найбільших рекламодавців Twitter з жовтня по 25 січня впав більш ніж на 60% – зі 127 мільйонів доларів до трохи більше ніж 48 мільйонів доларів.

Читайте: Twitter втратив 70% реклами після покупки компанії Маском© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube