Україна прагне стати водневим хабом для ЄвроСоюзу – Зеленський зустрівся з віце-президентом Єврокомісії


21:2109.01.2023

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна в межах відновлення своєї енергетичної системи після війни прагнутиме стати водневим хабом для Європейського Союзу.

Про це він сказав на зустрічі з віцепрезидентом Єврокомісії з питань Європейського зеленого курсу Франсом Тіммермансом, який приїхав до Києва у понеділок.

“Ми готові бути нормальним, гарантованим партнером з виробництва водню. Ми готові бути хабом для його виробництва – у нас для цього є все: територія, можливості, люди, бажання”, – сказав президент України.

Євросоюз планує найближчим часом багато інвестувати у розвиток водневих технологій та створення ринку водню.

У липні Європейська комісія анонсувала перший великий проєкт у сфері водневої енергетики. Він передбачає інвестиції 5,4 млрд євро у розвиток водневих технологій та залучення додаткових 8,8 млрд євро від приватних компаній. Крім того, ЄС планує створити спеціалізований банк, який зможе гарантувати закупівлі водню.

Під час зустрічі Зеленський також розказав Тіммермансу, якої допомоги потребує Україна для проходження опалювального сезону, та обговорив з ним підготовку до саміту Україна – ЄС 3 лютого.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Україна прагне стати водневим хабом для ЄвроСоюзу – Зеленський зустрівся з віце-президентом Єврокомісії' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube