Південна Корея оштрафувала Tesla на 2,2 млн доларів


18:0203.01.2023

Антимонопольний регулятор Південної Кореї заявив, що оштрафував на 2,2 мільйона доларів американську компанію Tesla за те, що вона не повідомила своїм клієнтам про менший запас ходу своїх електромобілів при низьких температурах. Про це інформує УНН, посилаючись на Reuters.

У заяві регулятора йдеться, що Tesla “перебільшувала інформацію про запас ходу своїх автомобілів на одній зарядці, їхню економічну ефективність у порівнянні з бензиновими автомобілями, а також продуктивність Superchargers”, яка була опублікована на офіційному вебсайті з серпня 2019 року і донедавна.

Згідно з даними Корейської комісії зі справедливої ​​торгівлі, запас ходу автомобілів американського виробника електромобілів зменшується в холодну погоду на 50,5% порівняно з рекламою в Інтернеті. Tesla не надала Reuters коментарів щодо інциденту, що стався.

Повідомляється, що на офіційному вебсайті американської компанії є поради щодо водіння взимку, такі як попереднє кондиціонування транспортних засобів із зовнішніми джерелами живлення та використання оновленого додатка Energy для моніторингу споживання енергії, але не згадується про втрату запасу ходу при мінусовій температурі.

Читайте: Маск втратив $200 млрд. Це більше, ніж лишилось

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Південна Корея оштрафувала Tesla на 2,2 млн доларів' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube