Електромобіль для фермерів і повоєнної відбудови показали в Луцьку (ФОТО, ВІДЕО)


07:0419.12.2022

В Україні презентували компактний електричний пікап виробництва Луцького автозаводу.

 Подробиці розкрив розробник нового авто, заступник голови правління Української асоціації учасників ринку електромобілів Вадим Ігнатов, який визнав, що працював над цим проектом майже 5 років.

-Саме тоді, я замислився над тим, що в Україні не вистачає транспортного засобу, який вдовольнив би потреби малого бізнесу, фермерських господарств та був би просто добрим помічником у домогосподарстві. Не вистачає простого по конструкції, придатного до ремонту та обслуговуванню у будь якій майстерні або навіть на подвір’ї, максимально зручного та утилітарного автомобіля. При цьому не з захмарно великою ціною та придатного для виробництва в українських умовах.

Ну і звичайно, він мав бути електричним! Адже на дворі 21 століття і розглядати інші варіанти безглуздо. Колись в українській історії вже був такий автомобіль але з ДВЗ. Це славнозвісна Волинянка – ЛуАЗ 969, автомобіль який вірою і правдою служив багатьом українцям роками. Саме в цій день – 1️⃣5️⃣ грудня але рівно 5️⃣5️⃣ років тому, Луцький автомобільний завод випустив першу серійну Волинянку. Нажаль, і сам завод і цей знаковий автомобіль, згинули у вирі буремних 90х та 2000х років. Разом з ними зник і добре відомий багатьом українцям, бренд – ЛуАЗ.

Мені завжди було прикро, що зник такий неординарний автомобіль. Саме тому я вирішив відродити і сам бренд ЛУАЗ і почати виробляти новий – електромобіль.

Зроблено вже багато, знайдено оптимальний форм-фактор – пікап. Адже тільки пікап дозволяє максимально задовільнити потреби в утилітарних перевезеннях та отримати універсальну платформу для великої кількості варіантів використання.

Електромобіль для фермерів і повоєнної відбудови показали в Луцьку (ФОТО, ВІДЕО) 5
Електромобіль для фермерів і повоєнної відбудови показали в Луцьку (ФОТО, ВІДЕО) 11

Пікапів буде 2️⃣– перший – з двомісною кабіною та великим вантажним відсіком – другий – з чотирьохмісною кабіною та меншим вантажним відсіком. Назви цих моделей Фермер та Сіті, що натякає на можливі варіанти використання.

Відпрацьовано та протестовано конструкцію пікапів, яка забезпечить міцність та надійність електромобіля з одного боку, та буде не складна у виробництві, з іншого.

Електромобіль для фермерів і повоєнної відбудови показали в Луцьку (ФОТО, ВІДЕО) 8
Електромобіль для фермерів і повоєнної відбудови показали в Луцьку (ФОТО, ВІДЕО) 12

Розроблено оптимальну систему електричного приводу, яка з одного боку надає мінімально необхідні експлуатаційні якості, а з іншого забезпечує мінімальне споживання електричної енергії, тим самим знижуючи вимоги до акумуляторної батареї, вартість якої складає основну частину вартості всього електромобілю.

Зараз йдуть ходові випробування, тестування в реальних умовах використання та на різних місцевостях. Зроблено багато але є ще декілька важливих кроків до початку продажів. Нажаль війна внесла деякі корективи у плани виробництва, Луцьк зараз знаходиться в небезпечній прикордонній зоні, де кожного дня можливого чекати на провокації з боку агресорів. Тому виробництво ми були змушені розгортати в інших, більш безпечних регіонах України.

Так само складно зараз з постачальниками запчастин, деякі компанії зруйновано, деякі працюють нестабільно. Тому початок приймання замовлень я відклав на початок наступного року, хоча планував його саме на сьогодні.

Але все буде вирішено найближчим часом, тому що Україна зараз, як ніколи, потребує масового народного електромобіля для вирішення проблем післявоєнної відбудови. 💵Впевнений, що нам вдасться запропонувати покупцям прийнятні умови фінансування та різні варіанти купівлі для того, щоб можливість купити собі помічника, була у багатьох українців.

Також запрошую до співпраці потенційних інвесторів, які будуть зацікавлені в інвестуванні у виробництво народного електромобіля, – написав Ігнатов.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Електромобіль для фермерів і повоєнної відбудови показали в Луцьку (ФОТО, ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube