«Укренерго» пропонує значно збільшити тарифи на електроенергію для бізнесу з нового року


21:1211.12.2022

Національна енергетична компанія «Укренерго» запропонувала з 1 січня 2023 року збільшити тарифи на передачу електричної енергії та на диспетчерське (оперативно-технологічне) управління.

Остаточне рішення оголосить Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Про це повідомляється на сайті компанії, передає ua.news.

«Укренерго» пропонує Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, встановити на 2023 рік тариф на передачу на рівні 636,17 грн/МВт-год, сьогодні він складає 345,64 грн/МВт-год.

Тариф на послуги з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління НЕК «Укренерго» пропонується збільшити з 62,13 грн до 207,63 грн/МВт-год.

Дворазове підвищення цін для бізнесу буде перекладено на плечі споживача за рахунок зростання цін товарів, в які будуть закладатися нові тарифи.

Серед основних причин здорожчання називається руйнування енергетичної інфраструктури України через обстріли, через що суттєво зростає фізичний обсяг робіт та їхня вартість, зростання витрат на сировину, паливо та матеріали, збільшення видатків на капітальні інвестиції та оплату праці.

Як повідомляло Інше ТВ, ще в жовтні Федерація роботодавців транспорту України (ФРТУ) звернулась до «Укренерго» з приводу проекту про підвищення тарифів.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«Укренерго» пропонує значно збільшити тарифи на електроенергію для бізнесу з нового року' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube