Підприємства, які втратили виробничі потужності, зможуть отримати до 60 млн грн кредиту


20:3614.10.2022

Кабінет Міністрів України затвердив постанову про надання до 60 млн грн пільгового кредиту підприємствам, які через війну втратили свої виробничі потужності. Про це у Telegram повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, передає УНН.

“Підприємства, які через війну втратили свої виробничі потужності, зможуть отримати до 60 млн грн пільгового кредиту. Уряд сьогодні затвердив відповідну постанову”, – написав Шмигаль.

Прем’єр-міністр зазначив, що йдеться про потужності, які зруйновані, пошкоджені або розташовані на окупованих територіях.

“Ця нова програма дозволить відновити роботу частини бізнесів. Кредит надаватиметься на інвестиційні цілі або на фінансування оборотного капіталу. Держава забезпечує до 80% тіла кредиту перед банком. Позика надається до 5 років. Нове або оновлене підприємство не може розташовуватися ближче, ніж за 50 кілометрів до лінії бойових дій”, – зазначив Шмигаль.

Він додав, що в Україні є десятки й сотні бізнесів, які готові відновлювати роботу, інвестувати власні кошти, повертати працівників, але їм потрібна додаткова підтримка від держави.

Читайте: Група країн-кредиторів відстрочила боргові виплати України до кінця 2023 року© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube