Скасування квитка за 9 євро. Скільки українцям доведеться платити за проїзд у Німеччині з 2023 року


16:1814.10.2022

Квиток за 9 євро в Німеччині отримає «наступника» – новий проїзний на громадський транспорт. Нововведення планується в країні з 1 січня 2023 року. Про це повідомляє видання Spiegel, інформує УНН.

У документі про рішення йдеться, що з 2023 року федеральний уряд виділить 1,5 мільярда євро на рік на квиток вартістю 49 євро. Федеральні землі погоджуються спільно фінансувати проєкт, але при цьому хочуть отримати більше коштів від центральної влади для фінансування місцевого транспорту, це стосується так званих фондів регіоналізації.

«Зараз уточнено технічні та змістові питання, щоб можна було розпочати підготовку до впровадження. Запровадження загальнонаціонального квитка, як заплановано 1 січня 2023 року, «має бути нашою метою», наголосив федеральний міністр транспорту Фолькер Віссінґ.

За його словами, фінансування місцевого транспорту в цілому та способи боротьби зі збільшенням витрат на енергію залишаються відкритими.

Як зазначається, з першого червня і до кінця літа по всій Німеччині можна було подорожувати за 9 євро на місяць.
За відповідне рішення остаточно проголосували на всіх рівнях і акційні квитки вже у продажі. За дев’ять євро на місяць кожен може користуватись громадським транспортом, регіональними потягами по всій території Німеччини, незалежно від того, де ви придбали квиток.

Читайте: У Німеччині очікують нової хвилі біженців з України© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube