Італія заморозила 4 об’єкти нерухомості та інше майно, яке належить двом російським олігархам, – ЗМІ


10:1604.10.2022

Італія у понеділок заморозила об’єкти нерухомості, що належать двом російським олігархам, розташовані на розкішному морському курорті Портофіно, у Сірміоні на озері Гарда та в Римі.

Про це агентство Reuters проінформували джерела, пише “Європейська правда”.

Поліція Guardia di Finanza заморозила віллу Альтакьяра, особняк із парком на мисі Портофіно на березі Лігурійського моря, а також майно та автомобіль у Римі у Едуарда Худайнатова, колишнього глави російського енергетичного гіганта “Роснефть”.

Одне з джерел повідомило, що Худайнатов був внесений до чорного списку санкцій ЄС після вторгнення Москви в Україну – його активи вартують близько 57 мільйонів євро.

У травні італійська поліція заморозила розкішну яхту вартістю близько 700 мільйонів доларів, яка, як вважається, належала Худайнатову.

У рамках окремої операції поліція заморозила нерухомість у Сірміоні, місті на озері Гарда на північному сході Італії вартістю понад 15 мільйонів євро. Одне з джерел повідомило, що вона належить Григорію Берьозкіну, голові правління російської групи прямих інвестицій “Есн”.

Як повідомляло Інше ТВ, заарештовану в Гібралтарі 72-метрову супер’яхту Axioma російського олігарха Дмитра Пумпянського продали на аукціоні за 37,5 млн доларів. Це перше судно, вилучене у російських бізнесменів, яке продали після арешту

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Італія заморозила 4 об’єкти нерухомості та інше майно, яке належить двом російським олігархам, – ЗМІ' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube