В Україні запустили продаж “військових облігацій” населенню через “Дію”


17:0703.10.2022

Купівля облігацій внутрішньої державної позики “Військові облігації” стала доступної через застосунок “Дія”. Цінні папери допомагають економіці країни під час воєнного стану.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням міністр цифрової трансформації України Михайла Федорова.

За його словами, кожна облігація має назву тимчасово окупованої території – Херсон, Мелітополь, Маріуполь та Крим. Вартість однієї облігації – від 900 грн.

Федоров повідомив, що можна обрати термін облігації – на строк до 1,5 року. “Саме через цей час отримаєте свої кошти назад, а разом з ними і відсотки. Виплати надійдуть на картку єПідтримка”, – додав він.

Купити облігації можна з відсотками доходу від 11% до 16% річних.

Нагадаємо, Кабінет міністрів затвердив порядок подачі заявки повнолітніми українцями на придбання облігацій внутрішньої державної позики “Військові облігації” через застосунок “Дія”.

Згідно з документом, для формування заявки на купівлю ОВДП особі необхідно буде:

установити мобільний застосунок “Дія” на електронному носії, та пройти електронну ідентифікацію та автентифікацію;
обрати у мобільному застосунку послугу “Військові облігації”;
обрати фінансову установу, в якій особа має намір придбати облігації;
відкрити поточний рахунок “єПідтримка” для виплати номінальної вартості та відсоткового доходу за облігаціями та/або перевірити номер поточного рахунка (за стандартом IBAN), інформація щодо якого передана банком та який наявний у мобільному застосунку “Дія”.

За бажанням особи для виплати номінальної вартості та відсоткового доходу за облігаціями вона зможе відкрити поточний рахунок за допомогою застосунку “Дія”.

Читайте: Українці невдовзі зможуть придбати військові облігації у «Дії»: деталі



© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube