Ілон Маск вважає, що Європа має вихід із газового шантажу рф


10:4709.09.2022

У 2022 році ситуація на енергетичному ринку вкрай непроста. Зокрема, нафту та газ лідер росії використовує нафту та газ задля шантажу Європи. Через це виникла загроза енергетичної кризи. Головна мета росії – пом’якшення санкцій Заходу щодо технологій та фінансового сектору. Нагадаємо, що у березні Євросоюз заявив про намір скоротити імпорт газу від держави-агресорки на дві третини за рік.

Про це повідомляє thestreet.com

Газовий шантаж Європи

Експерти наголошують, що путін використовує енергоносії як зброю, щоб послабити підтримку України з боку Європи. Річ у тому, що енергетична криза може спровокувати спіраль економічного спаду та соціальної напруги в регіоні. Крім того, у світі все частіше говорять про потенційну рецесію на глобальному рівні.Довідка! Рецесія – це фаза циклу економіки у рамках якої фіксують загальне зниження економічної активності. Зазвичай рецесії трапляються під час загального зниження витрат.

З наближенням нового опалювального сезону вдасться реально виміряємо вплив російської загрози, адже багато європейських країн, на жаль, залежать від газу, який постачає агресор. Зокрема, Німеччина, яка є однією з найпотужніших економік блоку.

Очільник німецької компанії Uniper вважає, що ціни на сировину можу зрости ще більше. Цікаво, що з початку року цей показник пішов вгору на 300%. За його словами, найгірше ще попереду. Додають, що низка країн активно шукає шляхи накопичення сировини до того, як почнуться холоди. Серед них:

  • Франція,
  • Німеччина,
  • Італія.

Наголосимо, що раніше очільниця Європейської комісії повідомила, що газові сховища ЄС уже заповнені на 80%. Станом на вечір 8 вересня вартість природного газу у Європі коливається на рівні 220,54 євро за мегават-годину, за даними TradingEconomics.

Пропозиція Ілона Маска

Американський мільярдер, очільник компаній Tesla та SpaceX Ілон Маск не лише ретельно стежить за розвитком глобальної геополітичної ситуації, але й запропонував один із варіантів для Європи у контексті зменшення залежності від російських газу та нафти.

Бізнесмен, який на сьогодні є найбагатшою людиною світу, вважає, що найбільш реалістичний сценарій для досягнення цієї цілі – збільшення обсягів виробництва ядерної енергії. На момент створення цього матеріалу, Forbes оцінює капітал Маска у 262 мільярди доларів.

Це божевільно з точки зору національної безпеки та шкідливо для навколишнього середовища закривати їх,
– наголосив мільярдер.

Цікаво, що ядерна енергетика також є один із 10 пунктів плану від Міжнародного енергетичного агентства, який запропонували Європейському Союзу задля зменшення залежності від російської сировини більше ніж на третину, одночасно підтримуючи Європейську зелену угоду.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Ілон Маск вважає, що Європа має вихід із газового шантажу рф' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube