В коридорах температура не має бути вищою 19 градусів – у Німеччині набули чинності правила економії газу


12:0002.09.2022

Із 1 вересня у Німеччині набули чинності приписи щодо економії енергії. Про це повідомляє німецький телеканал Deutsche Welle.
Згідно із планом, у будинках держустанов не будуть опалювати великі зали, фоє та коридори. Водночас це правило не поширюється на соціальні установи. Приватні компанії здобули більше прав для регулювання температури у приміщеннях , зокрема в офісах.

У нічний час більше не мають підсвічувати будівлі й пам’ятники. У період із 22.00 до 16.00 будуть вимикати підсвічування зовнішньої реклами, за винятком випадків, коли це необхідно для безпеки дорожнього руху. Вітрини й вуличні ліхтарі працюватимуть, як і раніше.

Магазинам заборонено тримати двері відчиненими, приватні басейни й у приміщенні, і на відкритому повітрі не мають опалювати газом або електроенергією.

Споживання газу має бути скорочено приблизно на 2–2,5%, заявив міністра економіки Німеччини Роберт Габек, повідомило агентство dpa. Він додав, що із жовтня почнуть діяти ще одні додаткові вимоги.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В коридорах температура не має бути вищою 19 градусів – у Німеччині набули чинності правила економії газу' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube