«Зерновим коридором» Україна вивезла вже  719,5 тисяч тонн агропродукції


17:4323.08.2022

За 22 дні з початку роботи «Зернового коридору» з українських морських портів вийшло 33 кораблі, на борту яких сукупно – 719 549 тонн агропродукції.

Також ще 18 суден вантажаться і очікують черги на вихід.

Про це в ефірі національного марафону UAразом розповів 1-й заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, інформують в МінАПК.

«До війни сільське господарство разом із іншими суміжними галузями формувало близько 20% української економіки. Зараз на тлі падіння інших секторів це будуть усі 30%, можливо й 35%. Тобто 1/3 нашої економіки – це сільське господарство, яке на 70% залежить від експорту. Ми виробляємо такі великі обсяги, що їх неможливо спожити на внутрішньому ринку», – сказав Тарас Висоцький.

Тому, за його словами, настільки критично не тільки виготовити те, що потрібно нам самим спожити, але й експортувати, щоб і надалі розвивати сільське господарство України, яке робить такий величезний внесок в українську економіку.  

Т.Висоцький відмітив, що, якщо ми в липні експортували у цілому 3 млн тонн с/г продукції, то за 15 днів серпня – уже 2 млн тонн. Тобто, маємо вийти мінімум на 4 млн тонн експорту в серпні, а це плюс $ 250–300 млн валютної виручки тільки за місяць.

Крім того, завдяки роботі «Зернового коридору», як пояснив перший заступник Міністра, вирівнялися експортні ціни, які дають впевненість українським фермерам, що вони не збанкрутують і матимуть змогу покрити витрати на виробництво. 

Як повідомляло Інше ТВ, Миколаївщина вийшла в лідери зі збирання врожаю-2022

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«Зерновим коридором» Україна вивезла вже  719,5 тисяч тонн агропродукції' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube