Вже не дефолтний рівень: S&P Global Ratings також покращила довгостроковий кредитний рейтинг України


11:2520.08.2022

Рейтингова агенція S&P Global Ratings покращила довгостроковий кредитний рейтинг України в іноземній валюті до CCC+, прогноз – стабільний.

Про це йдеться у повідомленні на сайті компанії, пише ZN.ua.

Раніше рейтинг нашої країни був встановлений на дефолтному рівні «SD».

Рішення поліпшити прогноз S&P ухвалила у зв’язку із завершенням реструктуризації єврооблігацій України. Уряд домовився з держателями бондів про дворічне відтермінування виплат за суверенними паперами на загальну суму $22,6 млрд та гарантованим державою єврооблігаціям на $1,5 млрд.

«Завдяки реструктуризації планові виплати України в іноземній валюті на 2022-2024 роки скоротяться приблизно на 40% — до $10 млрд замість запланованих раніше $16 млрд. Ця сума — переважно борг України перед МВФ і Міжнародним банком реконструкції та розвитку, а також за облігаціями внутрішньої позики», — йдеться у повідомленні.

Водночас, агенція наголошує, що через війну здатність України виконувати боргові зобов’язання значною мірою залежить від неконтрольованих урядом факторів.

Як повідомляло Інше ТВ, Україна більше не перебуває в стані дефолту: агентство Fitch підвищило рейтинг

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Вже не дефолтний рівень: S&P Global Ratings також покращила довгостроковий кредитний рейтинг України' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube