Три судна на вихід і п’ять на вхід – підсумок 17 дня роботи зернового коридору (ФОТО)


13:5017.08.2022

Сьогодні, 17 серпня, вранці з Одеського порту до точки формування каравану вийшли судна SARA та EFE, а з порту Чорноморськ – PETREL S.

В напрямку Босфору рухається 33 тисячі тонн продовольства – пшениці, кукурудзи та соняшникової олії.

Про це повідомляють в Адміністрації морських портів України, передає Інше ТВ.

Вчора з портів вийшов найбільший караван з 5 суден, а сьогодні очікується на заход такого ж за розмірами каравану під завантаження понад 70 тисяч тонн пшениці, висівок, соняшникової олії та кукурудзи.

«Сьогодні ще 3 судна вийшли із українських портів з загальним обсягом вантажів понад 33 тис. тонн. Загалом, в рамках реалізації Ініціативи про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування, за 17 днів роботи зернового коридору з українських портів вийшло 24 судна. Цей показник вдалось досягти завдяки збереженим колективам в філіалах, які швидко відновили нормальне функціонування портів. Зараз бюрократичні процедури відійшли на другий план. Команда АМПУ працює на результат – максимально швидко обробляє судна та безпечно відправляє продовольчі каравани. Але основна наша мета – це збільшити інтенсивність роботи зернового коридору на вхід до портів. Сьогодні ми очікуємо на захід до порту Чорноморськ 5 суден – це найбільший показник за час роботи «зернового коридору». Нам потрібно дотримуватись таких темпів, щоб вийти на місячний обсяг перевалки більше 3 млн тонн з інтенсивністю близько 100 суден на місяць», – прокоментував керівник ДП «АМПУ» Олексій Востріков.

Як повідомляло Інше ТВ, У Мінінфраструктури оцінили імовірність відновлення роботи Миколаївського порту

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Три судна на вихід і п’ять на вхід – підсумок 17 дня роботи зернового коридору (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube