Кількість суден, що зайшли в Україну за агропродукцією, зросла з чотирьох до шести і до вересня очікується ще мінімум десять


11:3615.08.2022

Судна Sara та Efe зайшли до Одеського порту під завантаження 8 тис. тонн кукурудзи та близько 7,5 тис. тонн рослинної олії, тим самим загальна кількість суден, що зайшли в Україну від початку війни в рамках Чорноморської зернової ініціативи, досягла шести, повідомила Адміністрація морських портів України, пише Iнтерфакс.

“До кінця місяця плануємо залучити до українських портів ще не менше 10 суден під завантаження українською агропродукцією”, – наводяться в інформації слова заступника міністра інфраструктури Юрія Васькова.

Він також зазначив, що за два тижні роботи зернового коридору з українських портів уже вийшло 16 суден, які доправлять майже півмільйона української агропродукції до дев’яти країн світу.

Як повідомлялося, 22 липня 2022 року в Стамбулі представники України, Туреччини, Росії та Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш підписали два документи про Ініціативу щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів “Одеса”, “Чорноморськ” та “Південний”.

Читайте: Ще два судна вирушили з портів України “зерновим коридором”

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Кількість суден, що зайшли в Україну за агропродукцією, зросла з чотирьох до шести і до вересня очікується ще мінімум десять' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube