росія вкрала в України чверть запасів зерна


07:0427.06.2022

росія вивезла з окупованих українських територій щонайменше 400 тисяч тонн зерна.

Це понад чверть усіх запасів, які там були.

 Про це розповів перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький в інтерв’ю “Крим.Реалії”, передає «Фокус».

За його словами, в окупованих регіонах України на момент їхнього захоплення знаходилося близько 1,5 млн тонн зерна. Тому після деокупації належить дізнатися, що сталося з продовольством, що залишилося.

“На момент фактичної окупації на цих територіях було близько півтора мільйона тонн зерна, згідно з елеваторними реєстрами. І ми отримали інформацію з тих територій українців про факт вивезення. Якщо додати всі ці кейси, то близько 400 тисяч тонн. Чітко говорити, що з мільйоном, що залишився, тонн ми зможемо лише після деокупації”, — сказав Висоцький.

Представник Мінагрополітики повідомив, що збитки українського сільського господарства від вторгнення Росії вже становили $4,3 млрд — це дані Центру досліджень продовольства та землекористування Київської школи економіки. Він додав, що російська армія цілеспрямовано знищує аграрну інфраструктуру України.

Як повідомляло Інше ТВ, Росіяни замінували виходи з портів Одеси та Очакова, а також із Дніпра, щоб заблокувати експорт українського зерна – Guardian

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'росія вкрала в України чверть запасів зерна' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube