«Російські обіцянки завжди пусті. Для експортування зерна з українських портів потрібна місія ВМС» — Україна в ОБСЄ


07:3410.06.2022

Для забезпечення функціонування експортних коридорів у Чорному морі з метою вивезення українського зерна потрібна міжнародна місія військово-морських сил.

Як передає Укрінформ, про це заявив постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Цимбалюк під час засідання Постійної ради ОБСЄ у четвер у Відні.

«Україна максимально чітко висловила свою позицію щодо морських портів: для захисту берегової лінії потрібна військова техніка, а для патрулювання експортних шляхів у Чорному морі — місія військово-морських сил», — заявив він.

Український посол указав: враховуючи нещодавній російський ракетний удар по зерновому терміналу в Миколаєві, «не можна виключати плани росії використати такий коридор для нападу на Одесу та південь України».

За його словами, Україна цінує зусилля партнерів, спрямовані на розблокування українських портів з метою вивезення зерна, однак «треба бути обережними». «Російські обіцянки завжди пусті. Скільки разів вони обіцяли не нападати на українців?», — резюмував Цимбалюк.

Як повідомляло Інше ТВ, Розмінування українських портів триватиме кілька місяців — ООН

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«Російські обіцянки завжди пусті. Для експортування зерна з українських портів потрібна місія ВМС» — Україна в ОБСЄ' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube