Кожен українець – інвестор!


14:0514.05.2021
Share Button

Фонд державного майна України повністю змінив підходи у приватизаційному процесі. Приватизація – прозора, доступна та зручна! 

Фонд держмайна запустив супермаркет інвестицій – сучасний онлайн-ресурс privatization.gov.ua, який працює за принципами зручного інтернет-магазину.

Раніше інформація була лише у газеті «Вісник приватизації», який друкувався у кількості 400 екземплярів. А тепер – доступний сайт с зручним фільтром, у кожного об’єкта є віртуальна кімната даних, де можна знайти всю інформацію про об’єкт – статус, фінансова звітність.

Відповідно до закону, до об’єктів малої приватизації належать ті, вартість активів яких згідно з даними фінансової звітності за останній звітний рік є меншою за 250 млн грн.

Аукціони об’єктів малої приватизації відбуваються виключно онлайн в системі Прозоро.Продажі – це не дає можливості обмежити доступ до торгів або створити штучні умови. 

До початку онлайн аукціону абсолютно ніхто, включаючи Фонд, не знає кількості зареєстрованих учасників, їхні назви, імена та зроблені початкові цінові пропозиції.

Кожному учасникові електронна система призначає порядковий номер, а ідентифікація учасників аукціонів відбувається тільки після завершення торгів та визначення переможця, що дозволяє усунути можливості впливу на учасників під час торгів.

Кожен українець – інвестор! 99% інвесторів у 2020  – український бізнес. Є активи для будь-чого та на будь-який смак та гаманець.

Для приватизації доступні об’єкти нерухомості, транспортні засоби, цілі майнові комплекси й підприємства.

Приватизація сприяє розвитку малого та середнього бізнесу, а отже гарантує появу нових робочих місць, зростання добробуту та зростання податкових надходжень до місцевого та державного бюджетів.

Напомним: Николаевскую ТЭЦ снова попытаются продать. Начальная цена – 62,5 млн.грн.

Очень плохоПлохоХорошоНормальноОтлично (Нет голосов)
Загрузка...
Понравилась статья? Расскажите друзьям!
Share Button


Обсуждение

Пожалуйста, чтобы добавить комментарий.

© Inshe.tv

Share Button