Чоловік замовив мобільні телефони на понад 73 тисячі гривень, але не розрахувався за них і втік.
Повідомлення про злочин на спецлінію 102 надійшло вдень 24 червня від працівника поштового відділення Південноукраїнська. Зі слів заявника, невідомий взяв для огляду два мобільні телефони та, не розрахувавшись за них, попрямував до виходу. На зауваження працівника зупинитися та сплатити за товар, зловмисник вибіг із відділення разом із відібраними гаджетами.
Отримавши прикмети грабіжника, правоохоронці відділення поліції № 3 Вознесенського райуправління, упродовж декількох годин встановили особу зловмисника та його місцезнаходження. Ним виявився 34-річний місцевий мешканець, який вже потрапляв у поле зору правоохоронців за скоєння аналогічних злочинів.
За скоєний злочин в умовах воєнного стану йому загрожує до десяти років увʼязнення.
