В Миколаєві місцевий мешканець різав вночі шини колес, тепер кається (ФОТО, ВІДЕО)


16:3413.06.2024

Вчора, 12 червня, зранку до поліції надійшли повідомлення від мешканців обласного центру про те, що вночі невідома особа порізала шини колес, припаркованих у дворі будинків автомобілей.

За словами місцевих мешканців, автівки були припарковані у дворах біля багатоквартирних будинків між вулицями 1-а та 3-я Слобідська.

В Миколаєві місцевий мешканець різав вночі шини колес, тепер кається (ФОТО, ВІДЕО) 1
В Миколаєві місцевий мешканець різав вночі шини колес, тепер кається (ФОТО, ВІДЕО) 5
В Миколаєві місцевий мешканець різав вночі шини колес, тепер кається (ФОТО, ВІДЕО) 3
В Миколаєві місцевий мешканець різав вночі шини колес, тепер кається (ФОТО, ВІДЕО) 6

У ході проведених поліцейських заходів оперативників управління карного розшуку, співробітників відділення поліції № 1 Миколаївського райуправління та фахівців відділу кримінального аналізу за допомогою відеозаписів, у тому числі камер, що під’єднані до системи «Безпечне місто», встановили особу правопорушника та місце його знаходження. Ним виявився 38-річний чоловік, який раніше неоднаразово потрапляв до поля зору правоохоронців за скоєння низки правопорушень .

Нині у слідчому підрозділі одного з відділень поліції відносно нього розпочате кримінальне провадження за фактом крадіжки, у рамках якого здійснюється збір доказів для подальшого оголошення чоловікові про підозру та обрання судом запобіжного заходу.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube