У російських в’язницях перебуває майже 1700 цивільних українців – омбудсмен


20:1615.05.2024

Верифіковано, що в місцях несвободи рф перебувають майже 1700 цивільних. Про це повідомив Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець, передає УНН.

За словами Лубінця, у стінах Офісу Омбудсмана відбулося засідання робочої групи з питань захисту прав і свобод цивільних осіб. До нього долучилися представники Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Офісу Генерального прокурора та інших державних органів та громадських організацій.

Представник омбудсмена з прав людини в системі сектору безпеки й оборони Олександр Кононенко охарактеризував блоки і підгрупи Робочої групи. Він закликав її членів до ефективної співпраці.

…. за офіційними даними в місцях несвободи РФ перебувають майже 1700 цивільних осіб, з них майже 900 – підтверджено МКЧХ. Однак, в статусі безвісти зниклих офіційно зафіксовано близько 14000 цивільних осіб – повідомив Лубінець.

Читайте: Рідні та близькі полонених миколаївських морпіхів вчергове закликали повернути наших захисників з російського полону (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube