ВАКС заочно арештував ексголову Фонду держмайна


13:1708.05.2024

Вищий антикорупційний суд 7 травня заочно заарештував колишнього голову Фонду державного майна України. Про це повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура, пише Кореспондент.

Зазначається, що експосадовець організував злочинне угрупування, що протягом 2019-2021 років заволоділо понад 500 млн грн коштів державних підприємств, серед яких найпотужніше хімічне підприємство України – акціонерне товариство Одеський припортовий завод та один із найбільших у світі виробників титанової сировини – акціонерне товариство Об’єднана гірничо-хімічна компанія.

Угрупування також легалізувало доходи, одержані злочинним шляхом, на суму понад 10 млрд грн.

“Після затримання підозрюваного, який перебуває у міжнародному розшуку, і доставки його до місця проведення досудового розслідування слідчий суддя вирішить питання про застосування цього запобіжного заходу”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у квітні 2023 року Дмитра Сенниченка оголосли в розшук. Спочатку він підозрювався у створенні злочинної організації та заволодінні більш як 500 млн гривень коштів АТ Одеський припортовий завод та АТ Об’єднана гірничо-хімічна компанія.

Читайте: ВАКС заарештував міністра агрополітики Сольського© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube