Кокаїн, амфетамін та мефедрон: за рік ДБР вилучило в Україні майже 180 кілограмів наркотиків


21:1428.12.2023

Державне бюро розслідувань активно протидіє спробам наркомафії організувати канали постачання та продажу наркотичних засобів в Україні особливо у прифронтових регіонах. Про це йдеться у звіті ДБР, передає УНН.

Протягом року ДБР знешкодила декілька потужних наркосиндикатів, припинила діяльність лабораторій з вироблення зілля та перекрила канали потрапляння важких наркотиків на територію України.

Зокрема, у 2023 році працівники ДБР розслідували 728 кримінальних проваджень за фактами незаконного обігу наркотиків, до суду було направлено 187 обвинувальних актів.

За матеріалами цих розслідувань суди винесли вироки щодо 77 осіб, які брали участь у наркоторгівлі. Також під час організованих процесуальних дій було затримано 53 особи, повідомлено про підозру 217 особам.

Цього року працівники ДБР вилучили понад 179 кг наркотичних засобів та психотропних речовин. Зокрема майже 2,5 кг кокаїну, 1,9 кг метадону, 6 кг – PVP-речовин, майже 30 кг амфетаміну та понад 126 кг мефедрону. Крім того, у наркоділків було вилучено 30,4 кг сильнодіючих лікарських засобів, 33,5 кг та 9,3 літрів прекурсорів

У відомстві наголошують, що це сотні тисяч доз готових для вживання наркотиків, які вже не потраплять на “чорний” ринок.

Читайте: Експрокурора, який прославився шаленим весіллям з екскадровичкою ДБР у Львові, розшукує поліція за підробку документів (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube