Обійняв псевдопосаду «начальника виправної колонії» при окупантах – на Миколаївщині до 15 років тюрми засуджено колаборанта 


18:1422.12.2023

За публічного обвинувачення Миколаївської обласної прокуратури 42-річного мешканця м. Нова Каховка Херсонської області визнано винним у колабораційній діяльності (ч.7 ст. 111-1 КК України).

Його засуджено до 15 років ув’язнення з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади, державного управління, місцевого самоврядування, правозахисних та правоохоронних органах строком на 15 років з конфіскацією майна.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

Прокурори у суді довели, що засуджений добровільно пішов на співпрацю з ворогом та зайняв посаду так званого «начальника Дар’ївської виправної колонії (№3) Управління служби виконання покарань по Херсонській області», створеному окупаційною владою на тимчасово окупованій території Херсонщини.

Він виконував службові обов’язки, покладені на нього окупаційною владою.

Спеціальне досудове розслідування здійснювалось слідчими ТУ ДБР  у м. Миколаєві.

Як повідомляло Інше ТВ, Справа 52-річної колаборантки з Миколаєва, яка «злила» ворогу фото наслідків російського обстрілу одного з підприємств, пішла до суду (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube