44-річний мешканець Миколаївщини «отримав» 8 років в’язниці за розбещення двох маленьких дівчаток, також його дані внесуть в Реєстр педофілів


15:1111.12.2023

До 8 років позбавлення волі засуджено мешканця Миколаївщини за розбещення двох малолітніх дівчат та умисне придбання, зберігання дитячої порнографії без мети збуту та її виготовлення

За підтримання публічного обвинувачення ювенальним прокурором Миколаївської окружної прокуратури судом оголошено обвинувальний вирок 44-річному місцевому мешканцю за фактами розбещення двох малолітніх дівчат та умисного придбання, зберігання дитячої порнографії без мети збуту та її виготовлення (ч. 2 ст. 156, ч. 1 ст. 301-1,ч. 3 ст. 301-1 КК України).

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

У судовому засіданні доведено, що чоловік у м. Очакові у травні та серпні 2021 року вчиняв розпусні дії стосовно двох дівчат віком 5-ти та 8-ми років та знімав на фото.

Крім того, упродовж березня-липня 2021 року він завантажив з невстановленого Інтернет-ресурсу на мобільний телефон відеофайли,  які містили інформацію, що відноситься до дитячої порнографії, та в подальшому умисно зберігав їх у телефоні.

За результатом судового розгляду Жовтневим районним судом підтримано позицію ювенального прокурора, та чоловіка засуджено до 8 років позбавлення волі.

Після набуття вироком законної сили відомості про вказану особу будуть внесені до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

Як повідомляло Інше ТВ, нещодавно в Миколаєві суд “дав” 10 років 52-річному жителю Чернігова – за розбещення і порнопомсту© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube