Люди, беріться за голову! Ще один житель Миколаївщини віддав аферистам свої гроші


20:1407.11.2023

До чергової частини відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління надійшло звернення від жителя Южноукраїнської громади про те, що невідомі особи привласнили його грошові кошти.

Зі слів потерпілого, на його мобільний телефон надійшов дзвінок від невідомого, який запропонував отримати соціальну допомогу від нібито однієї із міжнародних організацій. Для цього заявник перейшов за посиланням та вказав всі свої персональні дані, у тому числі конфіденційну інформацію. Після чого грошові кошти з банківських карток чоловіка в сумі 30 тисяч 431 гривні були списані.

За вказаним фактом слідчі поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 КК України «Шахрайство». Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до восьми років.

Поліція вкотре закликає громадян бути пильними та обережними під час спілкування із незнайомцями. Не надавайте невідомим свої особисті дані або реквізити рахунку. Не поспішайте проводити будь-які операції за вказівками співрозмовників.

Люди, беріться за голову! Ще один житель Миколаївщини віддав аферистам свої гроші 1
Люди, беріться за голову! Ще один житель Миколаївщини віддав аферистам свої гроші 3

Якщо все ж таки шахраї отримали доступ до ваших карток, потрібно негайно, у 10-15 хвилинний термін,зайти в свій мобільний додаток та заблокувати всі картки. Також одразу повідомте працівників банку про такий випадок через чат чи «гарячу лінію» банку, в цілях безпеки банк заблокує ваш аккаунт. А ось потім можна йти в найближче відділення банку і перевипустити свої картки та замінити паролі.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube