Четверо мешканок Миколаєва віддали шахраям-псевдобанкірам понад 243 тисячі гривень


20:1602.11.2023

1 листопада до відділення поліції № 1 Миколаївського районного управління звернулись троє мешканок обласного центру з повідомленнями про те, що їх ошукали.

Про обставини розповіли в поліції Миколаївської області, передає Інше ТВ.

Громадянкам зателефонували невідомі, які представились працівниками банківської установи, та запевняли, що до їхніх рахунків можуть отримати доступ сторонні особи. Для «захисту» просили перерахувати на інші банківські рахунки грошові кошти заявниць, а отримавши їх – привласнили гроші потерпілих.  Загальна сума збитків склала близько 147 тисяч гривень.

Крім цього, жертвою шахраїв стала і 36-річна мешканка Миколаєва. У відділенні поліції №2 Миколаївського районного управління жінка заявила, що, переглядаючи мобільний застосунок, побачила посилання для отримання грошової допомоги. Перейшовши за посиланням, заявниця ввела дані своєї картки та пароль, після чого на її мобільний телефон зателефонував невідомий, який представився працівником банківської установи, та надавав рекомендації для налаштування мобільного застосунку, а також надав номер картки нібито для отримання грошової допомоги, після чого у жінки з рахунку зняли 96 119 гривень.

За вказаними фактами слідчі розпочали кримінальні провадження за чч. 1, 4 ст. 190 КК України «Шахрайство». Санкцією статті передбачено покарання до восьми років увʼязнення.

Правоохоронці вживають заходів щодо встановлення причетних до злочинів осіб та притягнення їх до відповідальності.

Як повідомляло Інше ТВ, через псевдобанкіра-шахрая миколаївець втратив 70 тис.грн.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube