У Болгарії викрили ОЗГ, яке поставляло бойовикам «Вагнера», що воюють в Україні, товари подвійного призначення  


07:3311.10.2023

У Пловдиві викрито організовану злочинну групу, яка експортувала товари подвійного призначення до Російської Федерації. Заарештовано 12 осіб – троє громадян Росії, семеро громадян Болгарії, а також по одному громадянину Албанії та Білорусі.

Про це пише «Радіо Болгарії», передає Інше ТВ.

З 12 заарештованих окружна прокуратура висунула п’ятьом особам звинувачення у порушенні збройного ембарго ЄС проти Росії, повідомила заступник генерального прокурора Марія Павлова.

Серед товарів подвійного призначення були біноклі, оптичні приціли, авіаційні радіостанції та інші подібні предмети. Угруповання діяло з початку 2021 року.

Арешти та обшуки були проведені у Пловдиві, Софії, Варні та Велико-Тирново.

Закупений товар на суму понад 4 мільйони левів (2 млн.євро) був перевезений з Болгарії до Росії. Маршрут був наступним: товари купувалися за кордоном, перепаковувалися в Пловдиві, потім перевозилися в Софію і відправлялися в Росію.

“ОЗУ систематично здійснювало подібні закупівлі та поставки товарів подвійного призначення до Російської Федерації. Предмети, що постачалися, використовувалися у війні проти України. Ці предмети призначалися не для регулярної російської армії, а для спецпідрозділів, які воюють в Україні – 26-го загону, морської піхоти, ПВК “Вагнера”, ГРУ та інших”, – пояснив директор Державного агентства національної безпеки Пламен Тончев.

Як повідомляло Інше ТВ, Іран має наміри надати Росії ракети малої та великої дальності, – директор Моссаду© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube