Хакери атакують сайти уряду Ізраїлю, серед них є угруповання з РФ, – Bloomberg


08:2210.10.2023

Група російських хакерів Killnet оголосила в неділю, що атакуватиме всі ізраїльські урядові системи за допомогою розподілених атак типу “відмова в обслуговуванні”, більш відомих як DDoS.

Однією з причин стала підтримка Ізраїлем України, пише РБК. Пізніше Killnet повідомила, що відключила сайти ізраїльського уряду і сайт агентства безпеки Шин Бет.

За даними сайту моніторингу check-host.net, у неділю обидва веб-сайти були тимчасово недоступні.

Хакерська група Anonymous Sudan також підтримала ХАМАС і атакувала сайт видання The Jerusalem Post, відключивши його на короткий час у понеділок вранці.

Видання написало в заяві, що воно стало об’єктом численних кібератак.

Фірма з кібербезпеки Group IB заявила, що хакерська група, яка називає себе AnonGhost, зламала застосунок для мобільних телефонів, що використовується для подання ізраїльтянам попереджень про ракетний напад у періоди конфлікту.

Хакери скористалися вразливістю в застосунку, щоб вставити підроблені сповіщення з такими фразами, як “смерть Ізраїлю” і “ядерна бомба наближається”, поряд зі свастикою.

“Безліч інших самопроголошених банд хакерів заявили, що вони здійснюють зломи ізраїльської інфраструктури, атакуючи вебсайти, пов’язані з електростанціями і системами оповіщення про ракетний напад”, – пише Bloomberg.

Читайте: Голі баби, мертві “орки”, докази воєнних злочинів – хакери «Кібер Спротиву» зламали пошту полковника росгвардії (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube