Хуліганку, яка вдарила патрульну в Миколаєві, просять покарати умовно


14:5206.10.2023

У Центральному районному суді м.Миколаєва завершено судовий розгляд кримінального провадження за обвинуваченням 21-річної місцевої мешканки у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.345 КК України.

Нагадаємо, відповідно до обвинувального акту, ввечері 11.03.2023 року, один з екіпажів патрульної поліції м.Миколаєва отримав повідомлення про вчинення хуліганських дій.

Прибувши на виклик до однієї з багатоповерхівок по пр.Центральний у м.Миколаєві, патрульні виявили обвинувачену. Остання, під час з’ясування патрульними обставин, здійснила удар ногою в область грудної клітини співробітниці поліції. Внаслідок удару остання отримала тілесні ушкодження.

Судовий розгляд зазначеного провадження відбувається під головуванням Сергія Медюка.

Суд завершив з’ясування обставин справи та перейшов до судових дебатів.

Прокурор зазначав, що провина обвинуваченої у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.345 КК України, доведена в повному обсязі та просив призначити їй покарання у виді чотирьох років позбавлення волі з іспитовим строком три роки.

Потерпіла погодилась з думкою прокурора.

Захисник просив, з урахуванням віку, визнання обвинуваченою своєї провини та щирого каяття, призначити покарання у виді одного року обмеження волі з випробувальним строком один рік.

Під час проголошення останнього слова обвинувачена зазначила, що щиро кається та вибачається перед потерпілою.

Наразі суд видалився до нарадчої кімнати для постановлення вироку, повідомила прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube