Польська система управління поїздами зазнала хакерської атаки, невідомі увімкнули гімн РФ і сигнал тривоги


13:5826.08.2023

Увечері 25 серпня невідомі втрутилися в систему управління поїздами Польщі та паралізували рух довкола Щецина, передає Gazeta Wyborcza, пише ЛБ.

Сигнал тривоги почав транслюватись у районі Щецина близько 21.00. Його прийняли як у поїздах, так і на дорожніх постах. Близько 22-ої години в радіотелефонах зазвучав гімн Росії.

Польська залізниця повідомила про проблеми залізничну охорону, поліцію та перевізників. Машиністи автоматично зупинених поїздів, звернувшись до найближчого посту управління рухом і отримавши інформацію про те, що дорога вільна, продовжили свій шлях.

Близько опівночі журналісти дізналися, що має бути ухвалено рішення про зупинку вантажних поїздів.

Тоді ж ущух сигнал тривоги, але з’явилася інформація ситуація почала повторюватися в інших частинах Польщі, зокрема, у Великій Польщі.

Про хакерську атаку повідомили в Агентство внутрішньої безпеки, поліцію, залізничну охорону та перевізників. Крім того, утворили спеціальну групу у складі представників керівника інфраструктурою та перевізників.

До 23:30 п’ятниці загалом було примусово зупинено понад 20 поїздів. Нормальний залізничний рух у районі Щецина відновили близько другої години ночі.

Видання зазначає – невідомі використовували залізничні частоти і за допомогою власної рації постійно передавали сигнали тривоги. Як звук тривожного сигналу, так і частоти окремих маршрутів не є великим секретом, вони не зашифровані, їх можна легко знайти в інтернеті.

Читайте: Північнокорейські хакери викрали секрети російського виробника гіперзвукових ракет© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube