Судитимуть директора підприємства, який організував постачання неякісних бронежилетів до військової частини на Закарпатті (ФОТО)


17:4322.08.2023

Прокурори Офісу Генерального прокурора скерували до суду обвинувальний акт стосовно керівника підприємства за фактами заволодіння майном в особливо великому розмірі та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом (ст. 191, ст. 209 КК України).

Про це повідомили в Офісі Генпрокурора України, передає Інше ТВ.

Розслідуванням встановлено, що директор одного з підприємств Київщини у травні 2022 року уклав із Закарпатським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки договір про постачання 350 бронежилетів 4 класу захисту на загальну суму 6,4 млн грн.

У подальшому на виконання умов договору обвинувачений організував постачання одній із військових частин Закарпатської області 350 бронежилетів, які за документами мали відповідати 4 класу захисту.

Згідно висновку експертизи зазначені бронежилети не відповідають вимогам ДСТУ, так як при здійсненні пострілу при певній дистанції можливе їх пробиття.

Таким чином, керівник підприємства заволодів бюджетними коштами, виділеними на забезпечення національної безпеки та оборони України на загальну суму 5,9 млн грн та в подальшому здійснив їх легалізацію.

Досудове розслідування – Бюро економічної безпеки України, оперативний супровід – ДВКР СБУ.

Як повідомляло Інше ТВ, СБУ викрила підприємців, які поставили до ЗСУ браковані артилерійські міни за контрактом на майже 270 млн грн. (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube