Німецькі правоохоронці розслідують замах на життя російської журналістки Костюченко


09:0918.08.2023

Речник генеральної прокуратури Берліна Себастьян Бюхнер підтвердив, що у Німеччині триває розслідування можливого замаху на життя російської журналістки “Новой газеты” і “Медузы” Олени Костюченко, повідомляє ЛБ.

Зазначається, що розслідування триває “щодо невідомої особи”.

Себастьян Бюхнер додав, що у травні 2023 року слідство у цій справі припинили, “оскільки під час слідчих заходів спочатку не було виявлено ознак того, що під час її перебування в Мюнхені хтось намагався отруїти потерпілу або вбити її в будь-який інший спосіб”.

Слідство відновили у липні цього року, наразі “перевіряється, наскільки ще доцільно проводити експертизу подальших об’єктів зі сфери постраждалої” на предмет пошуку доказів, що вказують на вчинення злочину.

Водночас, речник генеральної прокуратури Берліна не повідомив, які саме обставини спонукали правоохоронців відновити слідство.

Напередодні речник МВС Німеччни Максиміліан Калл заявив, що справою про можливе отруєння Олени Костюченко займається генеральна прокуратура Мюнхена.

Читайте: Джонсон повертається в журналістику – за колонку експрем’єр Британії отримає “дуже високу шестизначну суму”© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube