Прокуратура перевірить обставини смерті мобілізованого з епілепсією з Одеської області


21:4307.08.2023

Прокурори спеціалізованих прокуратур у сфері оборони Південного регіону повідомили, що перевіряють обставини мобілізації та надання медичної допомоги жителю смт Ширяєво Одеської області, який помер після прибуття до військової частини від нападу епілепсії, пише УНН.

“Прокурорами спеціалізованих прокуратур у сфері оборони Південного регіону здійснюється нагляд у вигляді процесуального керівництва у низці кримінальних проваджень за фактом смерті мешканця смт Ширяєво Одеської області, який був призваний по мобілізації з вадами здоров’я”, – йдеться в повідомленні.

Деталі

Слідчі Одеської спеціалізованої прокуратури розпочали кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення щодо можливого недбалого ставлення до військової служби службових осіб Березівського ТЦК та СП Одеської області. Під час досудового розслідування вони перевірять законність призову на військову службу чоловіка з урахуванням стану його здоров’я.

Доповнення

Про смерть жителя смт Ширяєво повідомили місцеві видання 1 серпня. Зазначалося, що військкоми мобілізували “інваліда дитинства з епілепсією”, після чого у нього стався напад і він помер.

“Борис був місцевим добряком, якого знало все село. Працював на місцевому ринку, заробляв копійку на життя. Чоловіку було 29 років. Навіть не мав паспорта”, – стверджували місцеві жителі.

Тоді начальниця об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони Півдня України Наталія Гуменюк пояснила, що документи про те, що чоловік здоровий та придатний до військової служби ТЦК отримав від медиків лікарні, де він проходив медичну комісію.

Читайте: Сину начальника львівського райвіськкомату подарували будинок площею 640 кв. м, − NGL© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube