Співпраця фірми Бубки з оккупантами: Беленюк повідомив нові деталі щодо розслідування


06:0705.08.2023

Служба безпеки України здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо компанії колишнього голови НОК і легкоатлета Сергія Бубки, яка, ймовірно співпрацювала РФ. Про це повідомив олімпійський чемпіон і народний депутат Жан Беленюк, пише Главком.

Нардеп зазначив, що в СБУ відповіли на його депутатське звернення, яке надійшло після появи у ЗМІ публікації про те, що компанія колишнього голови НОК і легкоатлета Сергія Будки може співпрацювати з РФ.

Співпраця фірми Бубки з оккупантами: Беленюк повідомив нові деталі щодо розслідування фото 1
Наразі здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, написав депутат і супроводив пост знімком листа з СБУ.

«Ваше депутатське звернення щодо розслідування, розміщеного на інформаційному інтернет-ресурсі Bihus-Info, розглянуто. Повідомляємо, що слідчими Головного управління СБУ здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого статтею 111-2 КК України», – йдеться у відповіді на звернення.

Читайте: Родинна фірма екс-президента НОК Сергія Бубки продає пальне окупантам – розслідування Bihus.Info (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube