Амністований зек-“вагнерівець” повернувся з війни та вбив шістьох росіян


14:3303.08.2023

У Карелії амністований зек-“вагнерівець”, який повернувся з війни в Україні, разом із другом убив шістьох людей. Про це повідомило російське видання The Moscow Times, пише Кореспондент.

Зазначається, що в ніч проти 1 серпня в карельському селі Дерев’яне виявили зарізаними п’ятьох чоловіків та одну жінку. Вбивства були скоєні у двох приватних будинках, які підпалили, аби замістити сліди.

Жертвами різанини стали чоловік похилого віку та його син; два брати з інвалідністю, їхня сестра та гість-пенсіонер. Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу щодо вбивства двох і більше осіб.

Поліція затримала двох підозрюваних: 37-річного Максима Бочкарьова та 38-річного Ігоря Софонова. Обидва були засуджені за тяжкими статтями, у тому числі за вбивство, грабіж, розбій, зґвалтування та наркотики.

За інформацією місцевих ЗМІ, Софонов воював в Україні та повернувся до Росії цієї весни. Інформацію підтвердили як місцеві жителі, і співрозмовники видання у силових структурах. За словами джерела, Софонов був завербований ПВК Вагнер.

Під час судового засідання щодо обрання запобіжного заходу Софонов всіляко намагався підкреслити приналежність до військових і стверджував, що був поранений на фронті. На запитання судді він відповідав “Так точно”. Суд заарештував обох чоловіків на два місяці. Їм загрожує довічне ув’язнення.

Зазначається, що у червні ватажок ПВК Вагнер Євген Пригожин заявив, що з війни до Росії повернулися 32 тисячі завербованих ним ув’язнених, які “відпрацювали контракти”. Усі вони отримали помилування президента РФ Володимира Путіна. За словами Пригожина, після звільнення колишні зеки скоїли 83 злочини.

Читайте: Британська розвідка зафіксувала кілька груп «вагнерівців» на військовій білоруській базі – нарахували 300 наметів© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube