У Польщі затримали групу шахраїв: “відмили” 39 млн злотих, призначених для допомоги біженцям із України


11:3221.07.2023

У Польщі затримали групу шахраїв, серед яких і засновниця популярного кафе у Варшаві. Їх підозрюють в привласненні 39 мільйонів злотих, які призначалися для біженців з України. Про це пише польське видання wprost.pl, передає УНН.

Щецинська прокуратура розслідує діяльність організованої злочинної групи, яка, за даними слідства, ошукала громадськість на 39 мільйонів злотих з коштів, призначених для допомоги біженцям з України.

Агнєшка Л., засновниця популярного варшавського кафе, за рішенням суду перебуває під вартою. Прокуратура висунула їй та ще чотирьом особам звинувачення у зв’язку з діяльністю організованого злочинного угруповання. Підозрювані підозрюються в тому, що обдурили державну скарбницю на 39 мільйонів злотих, призначених для допомоги біженцям з України.

“Розслідування стосується шахрайства, використання недостовірної документації та відмивання грошей. Звинувачення для всіх підозрюваних становлять 39 мільйонів злотих”, – йдеться у повідомлнні.

Троє із п’яти підозрюваних перебувають під вартою з травня 2023 року. Жоден з тих, хто перебуває під слідством, ще не постав перед судом. Звинувачення, висунуті прокуратурою, стосуються, серед іншого, діяльності фонду, головою якого була Аґнєшка Л.

За даними прокуратури, гроші призначалися, зокрема і на харчування для українських біженців. Кав’ярня Аґнєшки Л. організовує кампанії допомоги біженцям, які рятуються від російської агресії, від самого початку війни в Україні.

Читайте: Найманці “вагнера” і білоруська армія проведуть військові навчання біля кордону з Польщею – міноборони республіки© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube