У Миколаєві викрили військовослужбовця однієї з частин, який за $4,3 тис. хотів зняти свого знайомого військовозобов’язаного з військового обліку (ФОТО)


11:2206.07.2023

За процесуального керівництва прокурорів Миколаївської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону викрито та повідомлено про підозру військовослужбовцю однієї з військових частин ЗС України за фактом надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 369 КК України).

Про це повідомили у Спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Південного регіону, передає Інше ТВ.

Встановлено, що молодший лейтенант запропонував оперуповноваженому Департаменту військової контррозвідки СБ України надати неправомірну вигоду за вплив на начальника Заводського РТЦК та СП м. Миколаєва щодо зняття з обліку військовозобов’язаних свого знайомого шляхом підготовки відповідних військових та медичних документів.

22 червня 2023 р., під час передавання 4300 дол. США неправомірної вигоди, яке відбувалось під контролем правоохоронців, військовослужбовця затримано в порядку ст.208 КПК України.

У Миколаєві викрили військовослужбовця однієї з частин, який за $4,3 тис. хотів зняти свого знайомого військовозобов’язаного з військового обліку (ФОТО) 1
У Миколаєві викрили військовослужбовця однієї з частин, який за $4,3 тис. хотів зняти свого знайомого військовозобов’язаного з військового обліку (ФОТО) 3

Наразі йому повідомлено про підозру та обрано запобіжній захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави в сумі 214 тис. гривень.

Досудове розслідування кримінального провадження здійснюють слідчі Першого слідчого відділу (з дислокацією у м. Миколаєві) ТУ ДБР, розташованого у м. Миколаєві, за оперативного супроводження працівників Представництва внутрішньої безпеки в Миколаївській області (з дислокацією в м. Миколаїв) управління ГУ внутрішньої безпеки СБ України.

Як повідомляло Інше ТВ, У Миколаєві викрили слідчого поліції на корупції – вимагав $1,2 тис. хабаря© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube