Від Держбюро розслідувань вимагають відкрити провадження щодо мера Львова Садового за виплати мільйонних премій


12:2927.06.2023

Депутат Львівської міської ради Олексій Різник та редакція інформаційної агенції “Вголос” вимагають від Державного бюро розслідувань відкрити кримінальне провадження щодо виплат мером Львова Андрієм Садовим премій своїм заступникам, пише УНН.

На попереднє звернення редакції “Вголос” Національне агентство з питань протидії корупції відповіло, що щомісячне виділення десятків мільйонів гривень на премії підпадає під ознаки кримінального правопорушення, яке має розслідувати відповідний орган.

Цитата

“Викладена у повідомленні інформація стосується можливих ознак кримінальних правопорушень, відповідальність за які передбачена Кримінальним кодексом України, та перевірка якої повинна здійснюватися відповідно до кримінального процесуального законодавства уповноваженими органами”, – зазначено у відповіді НАЗК.

Відповідно до законодавства, органом, який має проводити досудове розслідування стосовно Садового у цьому випадку є Державне бюро розслідувань, яке виявляє корупціонерів серед найвищих посадовців.

Зважаючи на обставини, редакція “Вголос”, а також депутат Львівської міської ради Олексій Різник, відповідно до листа НАЗК, направили до ДБР заяви про необхідність порушення кримінального провадження.

Читайте: ДБР підозрює колишнього високопосадовцяправоохоронця у приховуванні мільйонів© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube