Вчора, 30 квітня, на лінію «102» надійшов виклик від жінки-фармацевта про те, що у Миколаєві на пр. Центральному невідомий у медичній масці і капюшоні, погрожуючи гранатою, забрав із каси 3500 грн.
Зловмисника затримали поліцейські за декілька кварталів від місця злочину.
Про це повідомив начальник ГУНП України в Миколаївській області Сергій Шайхет, передає Інше ТВ.
«Гранату із запалом до неї, а також гроші з аптеки чоловік викинув, коли почув, що відважна провізор біжить за ним.
Того ж вечора слідчі затримали 54-річного миколаївця у порядку ст. 208 КПК України та найближчим часом йому повідомлять про підозру за вчинення розбою – ч. 4 ст. 187 Кримінального кодексу України.
За скоєний злочин в умовах воєнного стану фігуранту загрожує до 15 років ув’язнення», – повідомив Шайхет.
![У Миколаєві чоловік з гранатою пограбував аптеку. Однак відважна провізор кинулась його наздоганяти (ФОТО) 2 У Миколаєві чоловік з гранатою пограбував аптеку. Однак відважна провізор кинулась його наздоганяти (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/05/1-12-1024x756.jpg)
![У Миколаєві чоловік з гранатою пограбував аптеку. Однак відважна провізор кинулась його наздоганяти (ФОТО) 4 У Миколаєві чоловік з гранатою пограбував аптеку. Однак відважна провізор кинулась його наздоганяти (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/05/2-9-768x1024.jpg)
![У Миколаєві чоловік з гранатою пограбував аптеку. Однак відважна провізор кинулась його наздоганяти (ФОТО) 6 У Миколаєві чоловік з гранатою пограбував аптеку. Однак відважна провізор кинулась його наздоганяти (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/05/3-6.jpg)
Як повідомляло Інше ТВ, ввечері 28 квітня пролунав вибух в Миколаєві, двоє поранених: гранату підірвав п’яний чоловік через відмову дати йому 2 гривні (ФОТО)