Рашисти виділяють сотні мільйонів рублів для знищення українських бібліотек на ТОТ


21:1828.03.2023

Окупанти продовжують посилювати свій ідеологічний вплив на населення ТОТ півдня та сходу України, передає УНН із посиланням на Центр національного спротиву.

За даними Центру, росіяни продовжують вилучати з місцевих бібліотек на тимчасово окупованих територій українські книжки та заміщують їх російською літературою.

“Черговий доказ того, що історія циклічна. Так, за наявними даними, міністерство культури рф виділяють 200 млн рублів на закупівлю та поширення російських книжок на ТОТ півдня та сходу.

Водночас близько 120 млн рублів на створення трьох модельних бібліотек у кожному окупованому регіоні та 40 млн на фінансування підконтрольним окупантам бібліотек окупованих регіонів”, – йдеться у повідомленні.

Таким чином, росіяни ставлять перед собою мету знищити українську літературу на окупованій території. Це характерна риса росії – знищити рідну мову, насадити свої правила життя. Проте, слід пам’ятати, що орки близько 400 років намагалися знищити українську мову, оскільки мова і культура формують національну ідентичність кожного народу. Саме тому росія на різних етапах свого існування, від царських часів і до сьогодення, так цілеспрямовано намагається нищити все українське, додали у Центрі.

Попри важку ситуацію на ТОТ, українців закликали залишатися згуртованими та продовжувати чинити спротив окупанту.

Читайте: Постраждалі від російських обстрілів бібліотеки Первомайської ТГ Миколаївщини отримали нові українські книжки, зібрані на всеукраїнській і регіональній акціях (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube