СБУ затримала інформаторів фсб – шпигували за керівництвом військкоматів (ФОТО)


15:3009.03.2023

Служба безпеки викрила нових учасників агентурної мережі фсб, яка діяла в різних регіонах України. Зловмисники збирали розвіддані про місця дислокації Сил оборони, а також інформували агресора про технічний стан об’єктів критичної інфраструктури після ворожих ударів.

Шістьох російських агентів з цієї мережі СБУ затримала наприкінці лютого. Наразі затримано ще трьох інформаторів фсб. Вони намагалися приховано збирати закриті відомості поблизу українських військових частин.

Серед фігурантів – мешканець столичного регіону, який намагався виявити запасний командний пункт керівництва територіального центру комплектування та соціальної підтримки Києва. Також він отримав завдання від фсб – потрапити «під легендою» в приміщення одного з військкоматів та провести там розвідку.

СБУ затримала інформаторів фсб - шпигували за керівництвом військкоматів (ФОТО) 1
СБУ затримала інформаторів фсб - шпигували за керівництвом військкоматів (ФОТО) 11
СБУ затримала інформаторів фсб - шпигували за керівництвом військкоматів (ФОТО) 3
СБУ затримала інформаторів фсб - шпигували за керівництвом військкоматів (ФОТО) 12
СБУ затримала інформаторів фсб - шпигували за керівництвом військкоматів (ФОТО) 5
СБУ затримала інформаторів фсб - шпигували за керівництвом військкоматів (ФОТО) 13
СБУ затримала інформаторів фсб - шпигували за керівництвом військкоматів (ФОТО) 7
СБУ затримала інформаторів фсб - шпигували за керівництвом військкоматів (ФОТО) 14
СБУ затримала інформаторів фсб - шпигували за керівництвом військкоматів (ФОТО) 9
СБУ затримала інформаторів фсб - шпигували за керівництвом військкоматів (ФОТО) 15

Інший зловмисник пішов на співпрацю з ворогом, оскільки розраховував на «посаду» в окупаційній адміністрації у разі захоплення частини південного регіону України. За даними слідства, інформатори були на дистанційному зв’язку з кадровим співробітником фсб, який залучив їх до негласного співробітництва після початку повномасштабного вторгнення. Для комунікації використовували спеціально створений анонімний Телеграм-канал.

Слідчі СБУ повідомили зловмисникам про підозру за ч. 3 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення ЗСУ чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного стану за попередньою змовою групою осіб або з корисливих мотивів, або з метою надання такої інформації державі, що здійснює збройну агресію проти України).

Наразі фігуранти під вартою. Триває розслідування.Спецоперацію проводили за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'СБУ затримала інформаторів фсб – шпигували за керівництвом військкоматів (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube