Від системи «Шлях» буде відключено сім перевізників, які незаконно переправляли військовозобов’язаних через державний кордон


17:2408.03.2023

Таке рішення ухвалила Комісія з питань припинення доступу ліцензіатів до Єдиного комплексу інформаційних систем Укртрансбезпеки на підставі зібраних матеріалів Державним бюро розслідувань.

Про це повідомили в пресслужбі ДБР, передає Інше ТВ.

Працівники Державного бюро розслідувань встановили, що три приватних товариства та чотири ФОПи у період дії воєнного стану були причетні до організації каналів переправлення чоловіків призовного віку через державний кордон.

Зокрема, оформлені цими перевізниками водії автомобільного транспорту для виїзду за кордон упродовж 60 днів не повернулися в Україну. Це порушення встановлених правил перетину державного кордону було зафіксовано ДБР.

На розгляд Комісії подано ще десятки фактів зловживань із внесення даних у Систему. Після перевірки інформації по кожному випадку буде ухвалене відповідне рішення.

Як повідомляло Інше ТВ, Правоохоронцям відкриють доступ до системи “Шлях” – її використовують для втечі за кордон© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube