Окупанти депортують дітей з Херсонської області до Криму – ISW


17:0328.01.2023

Візуальне розслідування, проведене російським опозиційним виданням, підтвердило, що російська влада депортує українських дітей з окупованих районів Херсонської області на окупований півострів Крим, повідомляється у звіті Інституту вивчення війни (ISW), пише Iнтерфакс.

“На сайті “усиновлення в Московській області” відображені 14 дітей віком від двох до п’яти років з Херсонської області в дитячому будинку “Елочка” в Сімферополі, окупований Крим… Дитячий будинок “Елочка” перебуває в підпорядкуванні МОЗ Криму (створена окупантами незаконна структура – ІФ) і спеціалізується на вихованні дітей із захворюваннями нервової системи, психічними і поведінковими розладами, порушеннями слуху і зору, ВІЛ-інфекцією. Офіційний робочий мандат дитячого будинку “Елочка” передбачає виховання у його дітей “патріотизму і громадянськості” на тій підставі, що “Крим розтшований на півдні Росії” і формування “усвідомлення себе громадянином багатонаціональної Росії”, – йдеться в повідомленні.

За даними ISW, елементи російської окупаційної інфраструктури на окупованих територіях України беруть активну участь у депортації українських дітей. “Голова Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН) Філіппо Гранді 27 січня підтвердив, що Росія систематично порушує основоположні принципи захисту дітей, віддаючи українських дітей на усиновлення”, – наголошується у зведенні.

Читайте: Мінреінтеграції розробило інструкцію, як дивитися українське телебачення в Криму

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Окупанти депортують дітей з Херсонської області до Криму – ISW' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube