Обвинувальний акт щодо зрадника Стремоусова суд в Миколаєві скерував до суду апеляційної інстанції для визначення територіальної підсудності


16:5523.01.2023

У Центральному районному суді м.Миколаєва відбулось підготовче судове засідання за обвинуваченням мешканця м.Херсон Кирила С. у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.111, ч.2 ст.111, ч.5 ст.111-1 КК України.

Про це повідомили в пресслужбі Центрального районного суду м.Миколаєва, передає Інше ТВ.

«Відповідно до матеріалів справи, останній в період окупації м.Херсон був заступником, т.зв. «голови військово-цивільної адміністрації Херсонської області».

Зазначений обвинувальний акт розглядається колегією суддів у складі Олесі Демінської, Олександра Чулупа, під головуванням Сергія Медюка.

Обвинувачений, який був повідомлений належним чином про час та місце судового засідання, не з’явився.

Суд поставив на вирішення питання щодо підсудності справи Центральному районному суду м.Миколаєва.

Прокурор зазначив, що при направленні справи до суду керувались нормами ч.9 ст.615 КПК України, а саме направляли за місцем знаходження органу досудового розслідування, на даний час це Центральний район м.Миколаєва, а тому правила територіальної підсудності не порушено.

Водночас, відповідно до норм КПК України, визначено, зокрема, що кримінальне провадження здійснює суд, в межах територіальної юрисдикції якого вчинене кримінальне правопорушення.

Відповідно до розпорядження Голови Верховного Суду, територіальну підсудність Херсонського міського суду змінено на один з районних судів м.Одеси, що узгоджується з ч.7 ст.147 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

За такого, колегія суддів постановила направити обвинувальний акт щодо Кирила С. до Миколаївського апеляційного суду для визначення підсудності», – йдеться в повідомленні.

Від Інше ТВ. Мова йде про зрадника Кирила Стремоусова, про якого в листопаді минулого року російські ЗМІ повідомили, що він загинув у ДТП.

Як пояснили в пресслужбі Центрального районного суду, наразі ані у слідства, ані у суду немає документально підтвердженого факту щодо того ДТП і загибелі фігуранта, тому формально Стремоусов живий. Відтак виклик до суду був направлений йому на домашню адресу, також виклик до суду був опублікований в «Урядовому кур’єрі», на сайті Центрального районного суду м.Миколаєва і Офісу Генпрокурора.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Обвинувальний акт щодо зрадника Стремоусова суд в Миколаєві скерував до суду апеляційної інстанції для визначення територіальної підсудності' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube