Будинок у Дніпрі зруйнований російською ракетою Х-22, її може запускати лише 52-й гвардійський бомбардувальний авіаційний полк – Офіс генпрокурора


20:0815.01.2023

За попередньою інформацією, будинок у Дніпрі 14 січня був зруйнований унаслідок ураження російською ракетою Х-22, повідомив Офіс генпрокурора, пише Iнтерфакс.

Зазначається, що цей тип ракет був застосований у Сергіївці та Кременчуці. Його може запускати єдиний російський підрозділ-52-й гвардійський бомбардувальний авіаційний полк.

“Цей тип ракет призводить до величезних людських жертв, адже ракета дуже неточна, має великі відхилення. Тож застосування такої зброї по цілях у густонаселених районах – це однозначно воєнний злочин”, – йдеться у повідомленні.

Жодних військових цілей навколо місця влучення російської ракети немає – лише мирні українці, які були у власних квартирах у вихідний день.

Начальник Департаменту протидії злочинам, вчиненим в умовах збройного конфлікту, Офісу генпрокурора Юрій Бєлоусов разом із керівництвом Дніпропетровської обласної прокуратури та слідчими центрального апарату СБУ оглянули місце ракетних обстрілів збройними силами РФ житлового будинку в місті Дніпрі.

“Ця трагедія – не просто воєнний злочин, це злочин проти людяності. Масштабне вбивство мирних громадян в Україні. Кожен важливий доказ буде задукоментовано. Слідство і прокурори встановлять і притягнуть до відповідальності як тих, хто безпосередньо запускав ракети, так і їхніх командирів, які віддали цей злочинний наказ. Все російське військове керівництво”, – заявив Бєлоусов.

Читайте: По Одещині рашисти вдарили з Ту-22М3 з пуском Х-22, влучили в базу відпочинку, 4 поранених (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Будинок у Дніпрі зруйнований російською ракетою Х-22, її може запускати лише 52-й гвардійський бомбардувальний авіаційний полк – Офіс генпрокурора' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube