У Нігерії вкрали нафти на $46 млрд за 12 років


15:0115.12.2022

Втрати Нігерії від розкрадання нафти та нафтопродуктів, а також актів вандалізму на нафтопроводах з 2009 по 2020 рік склали 46 млрд доларів. Про це 15 грудня повідомила газета This Day з посиланням на заяву нігерійського відділення громадської організації Ініціатива прозорості видобувних галузей (NEITI), пише Кореспондент.

Зазначається, що загальний обсяг вкраденої нафти складав 619,7 млн барелів.

У зв’язку із серйозними збитками, завданими нафтовому сектору, уряд Нігерії спільно з NEITI сформував комітет з розслідування розкрадань та втрат.

Представники нігерійської філії NEITI заявили, що звернуться до країн-учасниць організації за технічною допомогою під час розслідування. Вони наголосили, що “деякі нігерійські чиновники вступали в змову з іноземцями для особистого збагачення”.

Ідеться про справу швейцарської компанії Glencore – однієї з найбільших світових гірничодобувних компаній. Вона підозрюється у підкупі високопосадовців Нігерії для укладання контрактів із Нігерійською національною нафтовою компанією.

NEITI – міжнародна ініціатива, яка сприяє забезпеченню прозорості доходів та підзвітності у видобувній галузі. Стаючи її членами, країни зобов’язуються розкривати інформацію на усіх етапах діяльності видобувних компаній від отримання прав на видобуток до розподілу доходів від продажу. До організації входять близько 60 держав.

Читайте: В рф стався вибух на Ангарському нафтохімзаводі. І пожежа (ФОТО, ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'У Нігерії вкрали нафти на $46 млрд за 12 років' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube