В 9 країнах Європи заарештували 44 особи – членів міжнародної злочинної організації, яка діяла на 3 континентах (ВІДЕО)


15:1527.11.2022

Безпрецедентна міжнародна операція, в якій брали участь судові та правоохоронні органи з 11 країн, завершилася арештом 44 осіб. Заарештованих підозрюють в приналежності до злочинної мережі високого ризику, яка вважається однією з найнебезпечніших у Європейському Союзі.

Про це повідомив Європол

Розслідування у восьми країнах виявили, що кілька злочинних організацій працювали разом для здійснення великомасштабної полікримінальної діяльності в Європейському Союзі та за його межами. Серед них – торгівля наркотиками, відмивання грошей і незаконне збагачення.

22 листопада по всій Європі було проведено 94 обшуки як у лідерів цих злочинних організацій, так і в їхніх спільників. Злочинна мережа діяла в Литві, Латвії, Чехії, Польщі, Франції, Німеччині та Словаччині.

Ця міжнародна операція стала наслідком складних розслідувань, проведених Генеральною прокуратурою Литви та Бюро кримінальної поліції Литви разом із їхніми партнерами в Чехії, Латвії, Франції, Німеччині, Польщі, Норвегії, Словаччині, Угорщині, Іспанії та Сполучених Штатах, під координацією Євроюсту та Європолу.

Арешти відбулися:

Литва: 7 арештів
Чеська Республіка: 9 арештів
Франція: 9 арештів
Словацька Республіка: 7 арештів
Латвія: 5 арештів
Польща: 2 арешти
Норвегія: 2 арешти
Німеччина: 1 арешт
Іспанія: 1 арешт
Сполучені Штати: 1 арешт.

Через кордони і між континентами

Масштаби лише незаконного обігу наркотиків, що приписуються цій злочинній мережі, є величезними, причому діяльність цієї мережі поширюється на три континенти.

Під час розслідувань було вилучено велику кількість різних заборонених наркотиків, таких як кокаїн, гашиш, канабіс і метамфетамін. Вважається, що злочинна мережа пов’язана з великими організаціями наркоторгівлі за межами Європейського Союзу.

Завдяки своїй гнучкості, зловмисники швидко адаптувалися до нових методів незаконного обігу наркотиків, намагаючись вийти з-під контролю правоохоронних органів. Партії наркотиків були виявлені у суднах та вантажівках, серед іншого, часто приховані у складно обладнаних потайних відсіках.

Злочинна мережа була структурована як бізнес, з різними злочинними групами та брокерами, які працювали разом через кордони, щоб контролювати весь ланцюг наркотрафіку – від організації величезних партій наркотиків до їх розповсюдження по всій Європі та за її межами.

Глобальне співробітництво
Міжнародне співробітництво, координоване Європолом та Євроюстом, відіграло ключову роль у притягненні до відповідальності злочинців, які перебували в різних географічних точках світу.

На ранній стадії розслідування в Європолі була створена Оперативна оперативна група, а Євроюст створив і фінансував дві спільні слідчі групи (ССГ), які слугували спільним центром кримінальної розвідки. Країни-учасниці змогли об’єднати і проаналізувати всю інформацію і докази, отримані щодо цих злочинних мереж на національному рівні, разом з інформацією, що міститься в базах даних правоохоронних органів країн-учасниць.

На основі цього масиву інформації та доказів різні органи погодили спільну стратегію підготовки до завершального етапу розслідувань та ліквідації всієї мережі.

Євроюст не лише надав допомогу у створенні та фінансуванні ССГ, але й організував 15 координаційних зустрічей для підготовки до дня дій, а також створив координаційний центр для надання транскордонної судової допомоги.

З самого початку Європол забезпечував безперервний збір та аналіз розвідувальної інформації, що дозволило ідентифікувати цілі та відстежити їхню злочинну діяльність. Під час акції 4 офіцери Європолу працювали на місцях у Франції, Чеській Республіці, Словацькій Республіці та Іспанії, забезпечуючи швидкий аналіз даних по мірі їх надходження та коригування стратегії у разі необхідності.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В 9 країнах Європи заарештували 44 особи – членів міжнародної злочинної організації, яка діяла на 3 континентах (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube